GREEN AGENCY hakkında...


G GREEN AGENCY finansal danışmanlık , teknoloji ve arge ,inşaat ve medya sektörlerinde uzman kadrosu ve uluslar arası referansları ile sizin en yakın çözüm ortağınızdır.


Uzman kadromuz; Yurt içi ve yurt dışında başarıları ile kabul gören, deneyim ve çözüm odaklı profesyonellerden oluşmaktadır.


Misyonumuz profesyonel, yenilikçi ve geleceği kurgulayan yaklaşımımızla etkin bilgiye en hızlı şekilde ulaşıp, bilgiyi en verimli şekilde değere dönüştürmek, yatırımcılarımız için yarattığımız değeri sürekli daha fazla büyütmek ve bu değeri olabildiğince ülkemize yaymaktır.Bilgiyi kendisine rehber edinerek, üretim ve katma değer yaratmak isteyenlere, hedef ve yol göstererek STRATEJİK DANIŞMANLIK yapma görevini üstlendik.Ülkemizin kıt kaynaklarından ucuz ve kaliteli mal ve hizmet üretmenin en iyi yolu bilgiyi kullanmaktır.Bu itibarla, bilgiyi üretime, eğitime ve ticari değere dönüştürerek hizmet sunmayı kendimize misyon edindik.

3 adımda finansal danışmanlık


Başvuru , Projelendirme ve Destek


Başvuru

Başvuru adımında kurumsal analizleriniz yapılarak yurt içi ve yurt dışı finansal değerlendirmeniz yapılır.


İnceleme ve projelendirme

Yapılan analizlerin ardından, işinizin ihtiyaçları ve geliştirilmesi konusunda gerekli inceleme işlemleri yapılıp sizin için finansal gelişim süreci projelendirmesi başlatılır.


Projelendirme ve başarı

Kurumunuz için hazırlanan proje kapsamında ihtiyacınız olan finans desteği ve yönetimi için sözleşme aşamasına geçilir ve daha hızlı daha gelişmiş bir ekonomi gücü ile devam edilir.


 
Misyonumuz profesyonel, yenilikçi ve geleceği kurgulayan yaklaşımımızla etkin bilgiye en hızlı şekilde ulaşıp, bilgiyi en verimli şekilde değere dönüştürmek, yatırımcılarımız için yarattığımız değeri sürekli daha fazla büyütmek ve bu değeri olabildiğince ülkemize yaymaktır.

7 KALİTE YILDIZI İLE GELİŞMEYE DEVAM EDİYORUZ...